26 серпня 2016 року Громадська спілка «Дніпропетровський обласний центр «Землеустрій та нерухомість» приймала участь у Стратегічній сесії з розробки Стратегії розвитку громадянського суспільства у Дніпропетровській області.

Детальніше...

31 березня 2016 року в будівлі Дніпропетровської районної державної адміністрації відбулась конференція, присвячена актуальним питанням нововведень щодо державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, змін у земельному законодавстві у 2016 році, змін щодо децентралізації влади, які впливають на відносини (діяльність) у сфері землеустрою та нерухомості.

Детальніше...

Громадська спілка «Дніпропетровський обласний центр «Землеустрій та нерухомість» - це громадська організація, яка залучила та об’єднала фахівців з багаторічним досвідом. Громадська спілка займається питаннями щодо реєстрації права власності на будівлі та споруди, збудовані без дозволу та прийняті в експлуатацію з урахуванням вимог Наказу Міністерства регіонального розвитку,будівництва та житлово-комунального господарства України.    

Детальніше...
 

ГРОМАДСЬКА СПІЛКА

"ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ

ЦЕНТР ЗЕМЛЕУСТРІЙ ТА НЕРУХОМІСТЬ"

Громадською спілкою «Дніпропетровський обласний центр «Землеустрій та нерухомість» 31 березня 2016 року проводиться конференція «Актуальні питання нововведень у сфері нерухомості та землеустрою» , присвячена актуальним питанням законодавчих нововведень у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно, змін у земельному законодавстві, змін щодо децентралізації влади.

Запрошуємо Вас до участі у конференції, яка відбудеться в актовій залі Дніпропетровської районної ради за адресою: Дніпропетровська область, Дніпропетровський район, смт. Ювілейне, вул. Теплична 5, о 10:00 год., реєстрація учасників конференції  з 09:30 год.

У зв'язку з підготовкою загальних списків запрошених, просимо Вас до 25 березня 2016 року включно надати відомості про осіб, що братимуть участь у конференціїза електронною адресоюЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або тел.: (096) 637-09-37.

Сподіваємось, що взаємний обмін досвідом та отримана в процесі заходу інформація стануть у нагоді.